Minolta DSCFirma PASTEL COLORistnieje na rynku polskim już od 1989 roku.

Nasze wyroby sprzedajemy stałym odbiorcom krajowym i zagranicznym z terenu Chorwacji, Niemiec, Rosji i Ukrainy. Zawdzięczamy to różnorodności systemów produkowanych przez nas żaluzji – począwszy od najprostszych, a kończąc na najbardziej zaawansowanych technologicznie. Stosowane przez nas systemy produkcyjne oparte są na licencji firm niemieckich, szwedzkich i kanadyjskich. Duża liczba zamówień na nasze wyroby oraz realizacja zamówień dużych obiektów użyteczności publicznej świadczy o rzetelności i wiarygodności firmy.

PASTEL COLOR jest firmą profesjonalną, która potrafi sprostać wszelkim wymaganiom stawianym przez zleceniodawców w zakresie wykonania i montażu żaluzji i rolet. Wielkim atutem firmy PASTEL COLOR jest fachowe doradztwo oraz terminowe wykonywanie usług. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji, a także świadczymy serwis pogwarancyjny.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Zielonej Górze przy ul.Łużyckiej 22, gdzie zaprezentujemy Państwu kompletną ofertę firmy oraz udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.